menu

Relokacje maszyn

Opis

Oferujemy kilkuletnie doświadczenie i zapewniamy profesjonalny park maszyn.

 

Specjalizujemy  się przede wszystkim:

· w montażu, demontaż i rozładunku,

· w planowaniu i projektowaniu,

· eksploatacji maszyn nowych i używanych,

· cyfrowej niwelacji i w poziomowaniu,

· w przenoszeniu i pozycjonowaniu ciężkich urządzeń i maszyn,

· w aktualizacji, konserwacji bądź złomowaniu zespołów elementów,

· ładowaniem elementów instalacji,

· montażem i uruchomieniem przyłączy i mediów,

· w transporcie międzynarodowym (kolejowym, drogowym, lotniczym i wodnym),

· w magazynowaniu (dysponujemy magazynem dla towarów ciężkich),

· w usługach mobilnych suwnicą hydrauliczną,

· obsługą przejazdów z wykorzystaniem SPMT,

· wykorzystywaniem żurawi hydraulicznych,

· współpracom z wysoko wykfalifikowanymi specjalistami.

Oferta relokacji maszyn

 

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu i przy użyciu najnowocześniejszej technologii,

oferujemy Państwu indywidualne i precyzyjne rozwiązania.

 

Instalacja, montaż lub przenoszenie dużych maszyn lub skomplikowanych urządzeń wymaga szczegółowego planowania i doświadczenia. Dlatego już podczas pierwszego spotkania staramy się Państwu doradzać. Sugerując sprawdzone przez nas rozwiązania i kompleksowo opracowując indywidualny plan i projekt.

Koordynujemy przeniesienie istniejących już obiektów, w tym powiązanego z nimi sprzętu, zgodnie z aktualnymi wymaganiami bezpieczeństwa. Obejmuje on przygotowanie dokumentacji z zakresu: oceny ryzyka, weryfikacji testów na maszynach oraz przepisów BHP.

Nasi eksperci wiedzą, jak radzić sobie z delikatnym sprzętem. Dlatego podczas demontażu tworzona jest dokumentacja wraz z pełnym oznakowaniem dla rozmontowanego systemu, w tym wszystkich komponentów i w rozdzielonych mediów. Następnie odbywa się  czyszczenie techniczne i staranne pakowanie każdej z części. Możecie mieć Państwo pewność, że wszystko jest przygotowane w sposób optymalny dla bezpiecznego transportu i późniejszej rekonstrukcji zadania.

Rozładowujemy maszynę w miejscu docelowym za pomocą odpowiedniej technologii podnoszenia. Maszty HVLFT.COM są często pierwszym wyborem dla bezpiecznego przemieszczania i precyzyjnego pozycjonowania. Przy ograniczonej wysokości wstawiania posługujemy się również zaletą technologii folii powietrznej. Dlatego niezawodnie wykonujemy relokacje nawet w ciasnych przestrzeniach, a nawet podczas produkcji.

Po rozładowaniu, włożeniu i ustawieniu części maszyny i jej wyposażeniu, zaczyna się jedna z bardziej interesujących części pracy dla naszych ekspertów. Ponieważ w tym momencie zaczynają się obliczenia. Na podstawie, których nasi specjaliści wykonują ponownie montaż elektryczny i pneumatyczny. Uzupełniając urządzenia wewnątrz i ponownie łącząc je ze wszystkimi wymaganymi liniami zasilającymi.

We wszystkich tych działaniach nasi eksperci używają najnowocześniejszych metod pomiarowych. Wyrównanie osi maszyny jest wykonywane zgodnie z poprzednim stanem i specyfikacjami technicznymi producenta. Tak więc, nic nie stoi na przeszkodzie szybkiemu jej uruchomieniu i pomyślnemu startowi produkcji.

W ramach przeprowadzki zazwyczaj sugerujemy wyposażenie starszych systemów w nowocześniejsze, bardziej wydajne komponenty elektroniczne i stacje operacyjne. Nasi inżynierowie służą wiedzą w zakresie koniecznych aktualizacji dla systemów sterowania i oprogramowania.

Nasi technicy, aby zapewnić utrzymanie ciągłości pracy maszyn jak i całych linii produkcyjnych, przeprowadzają również konserwację w/w urządzeń.

Nowoczesne maszyny to nie tylko mechanika, ale także elektryka i elektronika, technologia informacyjna i transmisja danych. Dlatego naturalne jest, że ponownie łączymy te elementy z taką samą ostrożnością, jak w przypadku części mechanicznych i komponentów. Instalacje elektryczne i elektroniczne są tak samo częścią naszej oferty, jak i późniejsze kontrole. Mamy również naszych specjalistów w zakresie programowalnych sterowników logicznych- technologia PLC.

W przypadku transportu maszyn i przemieszczeń nasi eksperci znajdą zawsze: najszybszy, najtańszy i najlepszy sposób transportu do pożądanego miejsca.

Nasza firma HVLFT.COM zapewnia realizacje z zachowaniem zgodności ze środkami ochrony przeciwpożarowej i wymaganą dla nich dokumentacją. Uzyskujemy za Państwa wszelkie konieczne pozwolenia, tj. zamknięcia dróg, wygrodzenia stref pracy żurawia.

Niezależnie od tego, na jakiej trasie nastąpi relokacja, HVLFT.COM przejmujemy pełną koordynację logistyki, planowania i monitorowania danego transportu. Wszystkie niezbędne procedury celne są również realizowane przez zespół projektu HVLFT.

 

Nasz park technologiczny zdecydowanie czyni nas nieliczną tego typu firmą w Europie .

Wykorzystywane przez nas maszyny żurawie, technologie transportu i pojazdy spedycyjne są zgodne z najnowszymi, dostępnymi na rynku technologiami. Zawsze dysponujemy odpowiednim sprzętem do stawianego przed nami wyzwania.

 

Jesteśmy dostawcami usług o międzynarodowym zasięgu, działamy z pełną precyzją, talentem i wysoką jakością - sprawdź! Umów się z nami i przedstaw nam swój problem, a my z pewnością zaprojektujemy dla niego proste rozwiązanie.