menu

Relokacje maszyn

Opis

Firma Heavy Lift jest liderem w dziedzinie relokacji maszyn na terenie całego kraju. To główna domena naszej działalności!

Oferujemy profesjonalne, kompleksowe usługi relokacyjne. Przenosimy, montujemy i demontujemy linie produkcyjne i urządzenia o dowolnym rozmiarze. Obsługujemy zarówno lokalne firmy jak i duże zakłady przemysłowe. Prace wykonujemy w obrębie jednego zakładu, jak i pomiędzy zakładami.

Przenoszenie, montaż, instalacja maszyn lub innych skomplikowanych urządzeń wymaga szczegółowego przygotowania oraz wieloletniego doświadczenia. Dlatego na pierwszym etapie procesu dokładnie analizujemy zlecenie sugerując sprawdzone przez nas, najoptymalniejsze rozwiązania, a także kompleksowo opracowujemy indywidualny plan działań oparty na racjonalizacji kosztów dla Klienta.

Oferta relokacji maszyn

 

Relokacje maszyn i urządzeń...Proponujemy sprawdzone rozwiązania wpływające na poprawę efektywności procesów produkcyjnych.

Przenoszenie maszyn lub innych instalacji to wyzwanie wymagające szczegółowego planowania. Realizacja zaczyna się od analizy wymagań klienta oraz przygotowania projektu. Prace, które wiążą się z przeprowadzeniem demontażu zaczynamy od wyłączenia urządzeń, rozłączenia razem z odinstalowaniem mediów a także rozbiórki jeżeli jest to niezbędne. Firma Heavy Lift wykonuje również profesjonalne pakowanie maszyn oraz kompleksowo przygotowuje ładunek do transportu drogowego, lotniczego, morskiego lub intermodalnego. Na kolejnym etapie za pomocą naszego specjalistycznego sprzętu realizujemy załadunek i transport do nowej lokalizacji. Transportujemy w dowolne miejsce na terenie kraju i Europy. Proces rozładunku w miejscu docelowym przebiega w podobny sposób. Wykonujemy kompleksowy montaż urządzeń, poziomowanie, kotwienie, kalibrację, a także podłączenia mediów (przyłącza gazowe, wody, prądu). Po wykonaniu zlecenia system funkcjonuje bez zarzutów. Dodatkowo, zapewniamy także serwis oraz szkolenia z obsługi maszyn.

Cały proces odbywa się przy wykorzystaniu optymalnych rozwiązań oraz zachowaniu ciągłości produkcji, bez potrzeby angażowania pracowników zakładu, zapewniając racjonalizację kosztów. Zrealizowaliśmy już setki zleceń dla naszych klientów. Każde z nich pozwalało nam rozwijać nasz potencjał oraz zdobywać nowe doświadczenia.

Zaplecze techniczne

W zależności od specyfiki projektu podczas realizacji zlecenia korzystamy z najbardziej odpowiedniego zestawu narzędzi. Dysponujemy nowoczesnym i precyzyjnym sprzętem, umożliwiającym realizację najbardziej skomplikowanych zadań.

W naszej pracy wykorzystujemy między innymi:

- Żurawie hydrauliczne,
- Specjalistyczne rolki transportowe,
- Wózki widłowe wysokotonażowe,
- Suwnice mobilne,
- Zwyżki i podnośniki.

 

Zasoby ludzkie

Jesteśmy świadomi jak istotne są właściwe rozwiązania i narzędzia pracy. Nie zapominamy jednak jak ważna jest nasza kadra inżynierska. Nasz sukces jest ściśle związany z umiejętnościami, gotowością i satysfakcją naszych pracowników.

Zespół Heavy Lift składa się z wykwalifikowanych inżynierów, projektantów, techników, monterów, spawaczy a także specjalistów z dziedziny elektryki, elektromechaniki, instalacji produkcji oraz automatyki.

Naszą kadrę inżynierską tworzą specjaliści o najwyższych kwalifikacjach zawodowych, posiadający odpowiednie uprawnienia, praktyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i kompleksowej realizacji usług relokacyjnych oraz optymalizacji linii produkcyjnych.

Zapewniamy między innymi:

- Doradztwo i wsparcie na każdym etapie procesu,
- Nadzór inżynierski, sporządzanie dokumentacji,
- Projekty techniczne, przyłączeniowe, instalacyjne, okołobudowlane,
- Kompleksowy montaż, demontaż, relokacja i obsługa urządzeń,
- Pomiary techniczne,
- Serwis, szkolenia z obsługi maszyn.

Jakość i bezpieczeństwo

Gwarancją naszej jakości jest zaangażowanie inżynierów i ich świadomość wymagań definiowanych przez firmę i Klienta. Wiemy, jak bezpiecznie zarządzać naszą pracą i projektami, dlatego Klienci nie muszą obawiać się jakichkolwiek zagrożeń. Nasi eksperci doskonale zdają sobie także sprawę z odpowiedzialności jaką jest praca z podatnym na uszkodzenia sprzętem. Cechuje nas indywidualne podejście gwarantujące bezpieczeństwo oraz niezawodność usług. Wszystkie nasze usługi są zgodne ze standardami OHSAS.

Międzynarodowy zasięg

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Europy. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowaną załogą posiadającą uprawnienia UDT. Park technologiczny Heavy Lift zdecydowanie wyróżnia nas spośród innych tego typu firm na europejskim rynku. Obsługiwane przez nas maszyny, żurawie oraz pojazdy spedycyjne wykorzystują najnowsze dostępne na rynku technologie. Posiadamy odpowiedni sprzęt dla każdego stawianego przed nami wyzwania w dziedzinie relokacji oraz usług dźwigowych. Usługi wykonujemy kompleksowo, bez konieczności angażowania wielu kontrahentów.

Składowanie sprzętu

Dodatkową korzyścią dla naszych Klientów jest możliwość krótko lub długoterminowego magazynowania urządzeń. Nasze powierzchnie magazynowe są dostosowane odpowiednio pod kątem składowania wszelkiego rodzaju maszyn i sprzętu. Odbieramy przedmioty i przechowujemy je w jednym z naszych dwóch magazynów w Gdyni lub Wrocławiu. Hale nadzorowane są przez wykwalifikowany personel dysponujący sprzętem umożliwiającym przeładunek. Szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa składowanych towarów. Obiekty są chronione, wyposażone w całodobowy monitoring.

 

Z naszych usług skorzystały już setki Klientów.

Skontaktuj się z nami, ofertę przygotujemy dla Ciebie w ciągu godziny!

Tel. 71 700 01 70
e-mail: info@hvlft.com