menu

SPMT + Suwnice mobilne

Opis

SPMT tj. „Self Propelled Modular Trailers”, to sprzęt używany w wielu gałęziach przemysłu. Moduły SPMT wykorzystywane są do transportu konstrukcji z zakresu przemysłu petrochemicznego, inżynierii lądowej. Z powodzeniem sprawdzają się w przemieszczaniu obiektów w portach i na nabrzeżach, w przewozie. Są używane również do transportu po drogach publicznych.

Jeden zestaw może składać się z różnych modułów o 4 lub 6 osiach o ładowności do 48t na pojedynczą oś. SPMT posiadają możliwość jazdy w dowolnym kierunku, włącznie z obrotem wokół własnej osi. Zakres pracy hydraulicznego zawieszenia to 500mm, co przekłada się również na możliwość przemieszczenia ładunku w pionie w takim samym zakresie.

Niemal nieograniczone możliwości łączenia modułów, pozwalają przemieścić niemal każdą ciężką konstrukcję, czy element.

W ofercie:

  • Kamag 2400
  • Kamag 2400S
  • Kamag 2400ST
  • Kamag / Goldhofer
  • Kamag K25

Suwnice hydrauliczne są bezpiecznym i wydajnym sposobem podnoszenia i pozycjonowania ciężkich ładunków w zastosowaniach, w których tradycyjne dźwigi nie pasują, a stałe konstrukcje podnoszące dla dźwigów roboczych nie są opcją. W przypadku stosowania z systemami szynowymi, suwnice hydrauliczne zapewniają również środki do przenoszenia i umieszczania ciężkich ładunków. Suwnice hydrauliczne są ekonomicznym rozwiązaniem dla wielu zastosowań dźwigowych i olinowania.

HVLFT Enerpac oferuje trzy serie układów gantry hydraulicznych:

Seria Super Lift (SL): ekonomiczne modele zapewniające kontrolę i stabilność
Seria Super Boom Lift (SBL): wytrzymałe, hydrauliczne suwnice bramowe o udźwigu do 1000 ton
Seria Mega Boom Lift (MBL): hydrauliczne suwnice bramowe zapewniające stabilność w konfiguracji z 2 nogami i osiągające wysokość podnoszenia ponad 12 000 mm
Suwnice hydrauliczne firmy Enerpac mają wiele unikalnych cech zapewniających optymalną stabilność i bezpieczeństwo: autonomiczny układ hydrauliczny i elektryczny, koła samobieżne lub walce zbiornikowe oraz bezprzewodowy system sterowania Intellilift. Intellilift zapewnia operatorowi informacje na temat skoku, unoszenia i obciążenia na jednostkę, a także automatycznie koryguje wszelkie niezsynchronizowane ruchy poszczególnych jednostek.

Firma HVLFT oferuje szereg akcesoriów uzupełniających system bramowy: belki nagłówkowe, gąsienice poślizgowe, systemy przesuwu bocznego i uchwyty do podnoszenia.